Het bestuur van de Stichting was als volgt samengesteld:

Koos Gräper, voorzitter van 04-06-2014 tot 01-02-2016
Arie Broekema, secretaris van 04-06-2014 tot 01-01-2019
Bram Houtkruijer, penningmeester van 04-06-2015 tot 26-05-2016, bestuurslid van 26-05-2016 tot 01-11-2017
Henk Journée, bestuurslid van 04-06-2014 tot 01-11-2017
Ankie Steenhuis, bestuurslid van 04-06-2014 tot 01-11-2017
Jarry van der Velde, bestuurslid van 28-08-2014 tot 01-02-2016, voorzitter van 01-02-2016 tot 01-01-2019
Gerard Caneel, bestuurslid van 02-12-2014 tot 26-05-2016, penningmeester van 26-05-2016 tot 01-01-2019
Piet Horst, initiator van de SHVW